U Bihaću je počela sjednica Skupštine Unsko-sanskog kantona na kojoj bi, prema najavama, mogla biti potvrđena nova kantonalna većina i imenovana nova Vlada USK na čijem čelu bi bio bivši premijer Mustafa Ružnić (NES).
Prema nezvaničnim informacijama, Demokratska fronta (DF) pristala je na dogovor sa NES-om i partnerima, što bi značilo izlazak SDA iz vlasti. U zamjenu, DF-u bi trebale pripasti dvije ministarske funkcije.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Bišćaninu određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje na preprodaju droge
3
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
Nova većina trebala bi brojati 16 zastupnika: NES (8), DF (2), SBiH (1), SDP (3) i NiP (2).
Sjednicu Skupštine USK možete pratiti uživo putem YouTube streama.
300
prije 256 dana












