Bihaćki gradonačelnik Šuhret Fazlić zajedno sa Enesom Hrustanović, direktoricom JP „RTV Bihać“ u sklopu obilježavanja 757.rođendana grada Bihaća posjetili su najstariju Bišćanku i najstarijeg Bišćanina i tom prilikom im uručiti poklone.
“Posjetili smo Sabriju Bajrovića koji ima 96 godina i Hanifu Dizdarić koja ima 97 godinu i prigodno ih darovali povodom rođendana našeg grada. Ovi ljudi su nešto posebno za naš grad i čast mi je bila da mogu sa njima podijeliti radost našeg rođendana “-kazao je gradonačelnik Fazlić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
2
52-godišnjaku iz Cazina zbog silovanja i nasilja u porodici određen jednomjesečni pritvor
3
Arapuša kroz sjećanja Radovana Jazića: Od živog seoskog centra do tišine iseljavanja
🔥
Možda vas zanima i ovo
17
prije 3393 dana











