Bihaćki gradonačelnik Šuhret Fazlić zajedno sa Enesom Hrustanović, direktoricom JP „RTV Bihać“ u sklopu obilježavanja 757.rođendana grada Bihaća posjetili su najstariju Bišćanku i najstarijeg Bišćanina i tom prilikom im uručiti poklone.
“Posjetili smo Sabriju Bajrovića koji ima 96 godina i Hanifu Dizdarić koja ima 97 godinu i prigodno ih darovali povodom rođendana našeg grada. Ovi ljudi su nešto posebno za naš grad i čast mi je bila da mogu sa njima podijeliti radost našeg rođendana “-kazao je gradonačelnik Fazlić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Bišćanka o iskustvu iz Hitne pomoći: “Dijete mi leži iscrpljeno, a ja obilazim apoteke po infuziju i braunilu”
2
Sedić o požaru: Zahtjev za angažman helikoptera OSBiH odobren, konačna odluka zavisi od procjene zbog miniranog područja
3
Požar se širi minskim područjem na Plješevici: Dizdarić zatražio hitan angažman helikoptera OS BiH
🔥
Možda vas zanima i ovo
213
prije 3459 dana











