Bihaćki gradonačelnik Šuhret Fazlić zajedno sa Enesom Hrustanović, direktoricom JP „RTV Bihać“ u sklopu obilježavanja 757.rođendana grada Bihaća posjetili su najstariju Bišćanku i najstarijeg Bišćanina i tom prilikom im uručiti poklone.
“Posjetili smo Sabriju Bajrovića koji ima 96 godina i Hanifu Dizdarić koja ima 97 godinu i prigodno ih darovali povodom rođendana našeg grada. Ovi ljudi su nešto posebno za naš grad i čast mi je bila da mogu sa njima podijeliti radost našeg rođendana “-kazao je gradonačelnik Fazlić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Nakon podrške Zmajevima u Zagrebu: Bihać u srijedu organizuje gledanje utakmice Hrvatska – Engleska
2
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
3
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u
🔥
Možda vas zanima i ovo
17
prije 3402 dana











