Direktor Elektrodistribucije Bihać Zijad Mujagić i njegov saradnik Mirsad Bratić na današnjem radnom sastanku sa premijerom USK Huseinom Rošićem razgovarali su o planovima rada ED Bihać za 2017. godinu.
Premijer USK pozvao je čelne ljude ovog poduzeća na sastanak kako bi pravovremeno dogovorili saradnju i partnerski tražili mogućnost da se na području USK popravi stanje niskonaponske mreže.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Bišćaninu određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje na preprodaju droge
3
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
Bilo je riječi i o modelima isplate troškova za priključke za električnu energiju za kategorije boračkih populacija za koje ove troškove snosi Vlada Kantona.
60
prije 3490 dana











