Jedna od nestalih djevojaka – FOTO: FACEBOOK
Djevojke su posljednji put viđene u petak u u jutarnjim satima na autobuskoj stanici.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Poznat identitet stradalog muškarca u Todorovu: Oglasila se policija
3
Ministar Kemal Hrnjić o zloupotrebi poticaja: Umjesto štale zatekli smo vilu s bazenom
U Bihaću su nestale dvije djevojke – Sajra Veladžić i Ema Tevsić.

Na fotografiji: Sajra Veladžić
Slučaj je prijavljen pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona.
Djevojke su posljednji put viđene u petak u jutarnjim satima na autobuskoj stanici.
Na društvenim mrežama pojavila se informacija da porodica sumnja da su kindopovane od strane migranata te da su odvezene prema Sarajevu – Ilidža.
(Avaz.ba)
🔥
Možda vas zanima i ovo
0
prije 2020 dana











