Prvi dan nove školske godine posebno svečano su obilježili učenici i nastavnici Osnovne škole Cazin 1.
Svečanosti otvaranja novog školskog objekta pridružili su se i predstavnici gradske i kantonalne vlasti. Uz gradonačelnika Nermina Ogreševića, sretan početak školske godine u novoj školskoj zgradi, učenicima i nastavnicima OŠ Cazin 1 poželjeli su premijer Unsko-sanskog kantona Mustafa Ružnić, ministar obrazovanja, nauke, kulture i sporta Almin Hopovac i predsjedavajući Skupštine Razim Halkić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Nakon podrške Zmajevima u Zagrebu: Bihać u srijedu organizuje gledanje utakmice Hrvatska – Engleska
2
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
3
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u






🔥
Možda vas zanima i ovo
19
prije 1749 dana












