Mustafa Ružnić, premijer USK pridružio se danas građanima okupljenim na skupu “Azra, mi se borimo”, koji je organizovala grupa građana nakon tragične smrti Azre Bećirspahić (25) i njene bebe tokom porođaja u Kantonalnoj bolnici Irfan Ljubijankić u Bihaću. Cilj skupa je da se ukaže na potrebu za humanijim uslovima za porodilje.
Skupu “Azra, mi se borimo” su se pridružile i aktivne političarke iz USK koje su se obavezale boriti se za ovaj cilj u svom radu.
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Nakon podrške Zmajevima u Zagrebu: Bihać u srijedu organizuje gledanje utakmice Hrvatska – Engleska
3
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
– Odazvao sam se pozivu da dođem, kao suprug i otac dvije djevojčice, kazao je Ružnić. Kao premijer, učinit ću sve što je u nadležnosti Vlade, da osiguramo bolje uvjete za porodilje i da ovakvu tragediju niko više ne doživi.

























